Srebrzenie miedzi w procesach konserwacyjnych

Srebrzenie miedzi w procesach konserwacyjnych

 Dokładne srebrzenie miedzi pozwala na dłuższy czas zachować Miedź jest surowcem wchodzącym w skład różnych układów, części maszynowych.


Niklowanie galwaniczne - powszechna metoda zabezpieczania przedmiotów metalowych

Niklowanie galwaniczne - powszechna metoda zabezpieczania przedmiotów metalowych

Niklowanie galwaniczne zaliczamy do bardzo popularnych i szeroko rozpowszechnionych procesów, których celem jest zabezpieczenie powierzchni metalowych.


Koncentratory tlenu co to takiego i jak wybierać?

Koncentratory tlenu co to takiego i jak wybierać?

Jeśli chodzi o koncentratory tlenu Lublin ma różnorodne oferty. Zacznijmy jednak od tego, czym są koncentratory tlenu oraz do czego się je stosuje.


Niklowanie chemiczne

Niklowanie chemiczne - zasadnicze typy kąpieli w technologii niklowania chemicznego

Niklowanie chemiczne stanowi niezmiernie ważne uzupełnienie niklowania galwanicznego. Rolę taką pełni przede wszystkim w odniesieniu do powłok technicznych, a także antykorozyjnych. Istotne jest także wówczas, gdy niklowanie elektrolityczne nie przynosi spodziewanych efektów.


Rodowanie - czym jest?

Rodowanie - czym jest i czy warto z niego skorzystać?

Rodowanie to sposób na nadanie przedmiotom nie tylko pięknego wyglądu, ale również na zapewnienie im dodatkowej ochrony. Nazwa tego procesu pochodzi od rodu, czyli metalu szlachetnego, którym pokrywane są rodowane przedmioty.

O TOP OGRODNIK

O nas

Nasz portal poradnik dla ogrodnika. Piszemy o wszystkim co związane z ogrodem, pięknymi meblami, wymarzonym domem. pokazujemy jak dobrze urządzi kuchnię, aby była funkcjonalna i dobrze zagospodarowana.

Szczególnie ważne dla ogrodnika jest to aby poznać wszystkie rośliny, ich potrzeby, charakterystykę oraz sposób uprawy. W naszym portalu poruszamy te kwestie.

Jeżeli zajmujesz się ogrodnictwem i chciałbyś o tym napisać i podzielić się swoim ogrodem i doświadczeniami, napisz do nas a opublikujemy to w naszym portalu.

REKLAMA