Dzięki naszemu portalowi będziesz na bieżąco z nowinkami jakie można zastosować w nowoczesnym domu. To nic innego jak elektryczne technologie, które pomogą w codziennym funkcjonowaniu.

 

Cegła dekoracyjna - wzrost popularności materiału do dekoracji wnętrz

Cegła dekoracyjna - wzrost popularności materiału do dekoracji wnętrz

Od kilku dekad obserwujemy coraz większy wzrost popularności materiału, jakim jest cegła dekoracyjna. Można powiedzieć, że obecnie przeżywa ona swój renesans. Jako materiał budowlany jest stosowana od wieków, czego najlepszym dowodem jest architektura zachodniej i północnej Polski. Jednak w obecnej formie i funkcji jest stosunkowo nowym zjawiskiem.


Polecane łóżka do sypialni o najwyższej jakości

Polecane łóżka do sypialni o najwyższej jakości

Polecane łóżka do sypialni to świetny wybór dla wszystkich troszczących się o zdrowy sen. Sypialnia to wyjątkowo ważne miejsce w każdym domu czy mieszkaniu. To tutaj regenerujemy siły, podsumowujemy dzień, mamy najmilsze chwile i kładziemy się spać.


Niepowtarzalne wykończenie ściany płytkami ceglanymi ściennymi

Niepowtarzalne wykończenie ściany płytkami ceglanymi ściennymi

Oferowane w sklepie internetowym: Cegielnia Trojanowscy płytki ceglane ścienne wykonane ręcznie według dawnej receptury. Cegielnia zajmuje się produkcją cegły od 1974 roku. W obrębie oferty dostępne są modele: płytki ceglane retro, płytki ceglane Melanż, płytki ceglane Postarzany melanż, płytki ceglane Wiśniowe, płytki ceglane Czerwone, płytki ceglane Pomarańczowe, płytki ceglane Postarzane Wiśniowe, płytki ceglane Postarzane Czerwone, płytki ceglane Białe, płytki ceglane Loft, płytki ceglane Rustykalne, płytki ceglane German Retro oraz płytki ceglane Postarzane Retro.


Niklowanie bezprądowe

Niklowanie bezprądowe - uniwersalność metody niklowania bezprądowego

Niklowanie bezprądowe jest jednym ze sposobów uzyskiwania powłoki dekoracyjno-ochronnej na powierzchniach metalicznych — głównie na stali. Metoda ta w odróżnieniu od niklowania galwanicznego nie wymaga używania zewnętrznych źródeł prądu elektrycznego.


Płytka cegłopodobna

Proste sposoby na zmianę oblicza ścian

Odpowiednia aranżacja wnętrza mieszkania jest niezwykle ważna, nie tylko ze względu na walory estetyczne. Jeśli nie będziemy mieć swojego lokum urządzonego wedle naszego gustu, wówczas nie będziemy czuli się w nim dobrze. Hitem tego sezonu jest płytka cegłopodobna.

O TOP OGRODNIK

O nas

Nasz portal poradnik dla ogrodnika. Piszemy o wszystkim co związane z ogrodem, pięknymi meblami, wymarzonym domem. pokazujemy jak dobrze urządzi kuchnię, aby była funkcjonalna i dobrze zagospodarowana.

Szczególnie ważne dla ogrodnika jest to aby poznać wszystkie rośliny, ich potrzeby, charakterystykę oraz sposób uprawy. W naszym portalu poruszamy te kwestie.

Jeżeli zajmujesz się ogrodnictwem i chciałbyś o tym napisać i podzielić się swoim ogrodem i doświadczeniami, napisz do nas a opublikujemy to w naszym portalu.

REKLAMA