Niepowtarzalne wykończenie ściany płytkami ceglanymi ściennymi

Niepowtarzalne wykończenie ściany płytkami ceglanymi ściennymi

Oferowane w sklepie internetowym: Cegielnia Trojanowscy płytki ceglane ścienne wykonane ręcznie według dawnej receptury. Cegielnia zajmuje się produkcją cegły od 1974 roku. W obrębie oferty dostępne są modele: płytki ceglane retro, płytki ceglane Melanż, płytki ceglane Postarzany melanż, płytki ceglane Wiśniowe, płytki ceglane Czerwone, płytki ceglane Pomarańczowe, płytki ceglane Postarzane Wiśniowe, płytki ceglane Postarzane Czerwone, płytki ceglane Białe, płytki ceglane Loft, płytki ceglane Rustykalne, płytki ceglane German Retro oraz płytki ceglane Postarzane Retro.

Dzięki tak szerokiej ofercie dopasujesz modele do stylu, w jakim masz urządzone wnętrze pomieszczenia. Pozwalają na uzyskanie efektu cegły na ścianie. Doskonale sprawdzą się również na elewacji budynku.

Płytki ceglane ścienne niepowtarzalne wnętrze

Niepowtarzalne wykończenie ściany w płytki ceglane ścienne

Wykończenie ściany płytkami ściennymi to sposób na niepowtarzalne i niestandardowe wykończenie ściany. Jeśli chcesz, aby prezentowały się jeszcze bardziej interesująco, podkreśl ich urok za pomocą lamp sufitowych oraz kinkietów czy też lamp wpuszczanych albo spotów. Oświetlenie sprawi, że zostaną podkreślone wszystkie załamania na powierzchni ściany. Światło wydobędzie piękno cegieł. 

Płytki ceglane ścienne podświetlone

Niezwykle funkcjonalne płytki ceglane ścienne

Płytki cegielniane ścienne charakteryzują się wysoką odpornością na wahania temperatur oraz na panujące na zewnątrz czynniki atmosferyczne. Dzięki temu będą doskonałą ozdobą ściany przez wiele lat. Nie stracą swojego koloru pod wpływem oddziaływania słońca lub z powodu opadów deszczu i śniegu. Zaletą z korzystania z płytek cegielnianych ściennych jest również to, że są łatwe w utrzymaniu czystości. Możesz je umyć, korzystając z wody oraz środka do czyszczenia kamienia. Występują też w różnych kolorach, nie tylko tradycyjnie ceglanym. Np. Wyróżniamy czarne płytki ceglane oraz białe, świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz.

Płytki ceglane ścienne biały kolor

Doskonała ozdoba do łazienki z płytek ceglanych

Decydując się na położenie płytek cegielnianych ściennych na ścianie w łazience, zwróć uwagę na ich zabarwienie. Modele o zabarwieniu naturalnym oddadzą naturalny charakter materiału i doskonale sprawdzą się w łazienkach, które urządzone są w stylu minimalistycznym, retro, rustykalnym, jak i industrialnym. Natomiast płytki cegielniane ścienne o barwie jasnej, na przykład w kolorze białym są niezwykle eleganckie. Dzięki temu produkty doskonale nadają się do łazienek urządzonych w stylu klasycznym oraz glamour. Z kolei płytki o zabarwieniu ciemnym doskonale kontrastują ze ścianami. Sprawdzą się w pomieszczeniach nowoczesnych i odważnych. Sprawiają, że łazienka staje się urozmaicona.

Płytki ceglane ścienne nowoczesne wnętrze

Płytki ceglane ścienne w lofcie

Wyjątkowa cena i pozytywne opinie

Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym Cegielnia Trojanowscy dostępne są w atrakcyjnej cenie. Warto podkreślić również każdy z modeli płytek cegielnianych ściennych otrzymały pozytywne opinie od dotychczasowych użytkowników. Każda z rekomendacji jest dla nas informacją na temat jakości naszych produktów.

Udostępnij