Płytka cegłopodobna

Proste sposoby na zmianę oblicza ścian

Odpowiednia aranżacja wnętrza mieszkania jest niezwykle ważna, nie tylko ze względu na walory estetyczne. Jeśli nie będziemy mieć swojego lokum urządzonego wedle naszego gustu, wówczas nie będziemy czuli się w nim dobrze. Hitem tego sezonu jest płytka cegłopodobna.

Jednak nie każdy z nas posiada odpowiednią wiedzę oraz umiejętności, aby prawidłowo wszystko skomponować. Dlatego warto przeglądać pisma oraz strony branżowe.

Można w nich zauważyć jak dużą popularnością cieszy się ostatnio płytka cegłopodobna. Jest to szalenie ciekawy sposób na udekorowanie własnego mieszkania, płytka wygląda bowiem bardzo sugestywnie, w niczym nie przypomina popularnych przed laty kasetonów, które miały za zadanie imitować cegłę. Nowoczesna płytka wykonana jest ze specjalnego materiału, zbliżonego w składzie do prawdziwej cegły, zatem idealnie nadaje się jako jej zastępstwo. Płytka poza tym jest bardzo cienka, dlatego jej cena jest niższa a sam montaż na ścianie o wiele łatwiejszy. Dostępna jest ona w wielu wariantach, w typowym, czerwonym kolorze, stylizowana na podniszczoną czy też cała biała.

Płytka cegłopodobna – hit tego sezonu

Płytka cegłopodobna idealnie będzie się komponować jako tło w wielu wnętrzach, nie tylko tych stylizowanych na starodawne, ale przede wszystkim w nowoczesnych. Idealnie bowiem komponuje się z elementami metalowymi, szklanymi czy drewnianymi. Dostępna jest w blokach na metr bieżący, dlatego nie trzeba pokrywać płytką całej ściany, wystarczy jej fragment. Imitacja cegły jest poza tym bardzo łatwa w montażu, można wykonać to samodzielnie, wystarczy pokryć ścianę odpowiednim gruntem.

Udostępnij