Wyciskarka, która polecana?

Wyciskarka, która polecana?

Jak urządzić swoją kuchnie, aby była wszechstronna i praktyczna? Wyciskarka, to właśnie przy niej spędzamy dużo naszego czasu, gotując obiady dla naszej rodziny. Jeśli projektujemy swoją wymarzoną kuchnię musimy zastanowić się jak musi ona wyglądać. Wiele osób posiada kuchnie wraz z jadalnią.

To dobry pomysł jeśli jest w tym pomieszczeniu wystarczająca ilość wolnego miejsca. To jak duża ma być kuchnia zależy w dużej mierze od wielkości naszej rodziny. Jeśli gotujemy dla na przykład dziesięciu osób musimy liczyć się z tym iż będziemy potrzebować sporą kuchenkę, zastawę i dużo miejsca na blatach. Co musi znaleźć się w naszej kuchni?

Wyciskarka - tylko która?

Jest wiele zwolenników jak i przeciwników umieszczania w kuchni mikrofalówki. Podgrzewane w niej jedzenie jest oczywiście gorsze niż to świeżo podane, jednak nie zawsze mamy czas gotować i nieraz potrzebujemy coś podgrzać na szybkiego, dlatego zainwestujmy w mikrofalówkę, najlepiej taką z opcją grilla. Kolejną rzeczą jest wyciskarka do soków.

Jaką wybrać wyciskarkę do soków?

Powinna być większych rozmiarów aby w szybko sposób zrobić świeży i zdrowy sok dla całej rodziny. Unikajmy też Chińskich marek. Wybierajmy produktu z Unii Europejskiej, znanych cenionych marek. Wyciskarka powinna również posiadać gwarancję na okres minimum dwóch lat. Oprócz tych rzeczy warto również uzbroić się w porządny robot kuchenny. Ważne by miał w sobie wiele opcji, to za jego pomocą zrobimy ciasto na naleśniki, szarlotkę czy pierogi. Może on również służyć jako szatkownica czy zwykły blender.

Udostępnij