Młodość, soki i zdrowie

Młodość, soki i zdrowie

Żadna kobieta nie chce mieć na swojej cerze zmarszczek. Wyciskarka wolnoobrotowa doda witamin niezbędnych dla zdrowia i urody. Bronimy się przed tym jak tylko możemy. Używamy drogich kremów przeciwzmarszczkowych i chodzimy na zabiegi do kosmetyczki.

Jednak to może nie wystarczyć. W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym biegu i stresie. Nie mamy nie raz czasu aby zadbać o siebie, swoje zdrowie, wygląd. To wszystko odbija się na nas. Przemęczenie widzimy szczególnie u młodych mam. Nie przespane noce dają im w kość. Skóra jest wtedy po prostu zmęczona blada a pod oczami widać worki. Ten okres czasu trzeba po prostu przeżyć jednak nie zapominajmy, że jesteśmy kobietami i powinniśmy o siebie dbać. Nie dla innych ale dla siebie, abyśmy dobrze czuły się we własnym ciele. Co zrobić, aby lepiej wyglądać? Jeśli nie mamy czasu, wystarczy nawet 15 min 3 dni w tygodniu poświęcone na ćwiczenia.

Wyciskarka wolnoobrotowa –  testy sprawdzające

Ćwiczyć możemy rano przed pracą albo wieczorem przed snem, wszystko zależy od nas. Zaczynając się ruszać wybierajmy te łatwe i proste ćwiczenia, nie przeciążajmy swojego ciała zbytnio ponieważ możemy nabawić się zakwasów. Oprócz ćwiczeń dołóżmy zdrową dietę, starajmy się jeść w stałym porach. Dobrze jeśli jemy małe ilości jedzenia. Nie przejadajmy się na noc. Ostatni posiłek jedzmy o godzinie 18. Spożywajmy jak najwięcej warzyw i owoców. Do sporządzania koktajli przyda nam się wyciskarka wolnoobrotowa . Dostaniemy ją w każdym sklepie z małym agd. Dzięki niej zaoszczędzimy trochę czasu. Zawsze możemy zrobić większą ilość koktajlów i je po prostu zamrozić w specjalnych szklanych pojemnikach.

Udostępnij