Obraz stopy pozwala przyspieszyć rehabilitację

Obraz stopy pozwala przyspieszyć rehabilitację

Nowoczesne rozwiązania wymagają od nas zastosowania właściwych technik tworzenia wkładek. Nasza firma od lat zajmuje się produkcją najlepszych wkładek 3d, które stosowane są w butach ortopedycznych. Takie rozwiązania są szczególnie ważne podczas ogólnej rehabilitacji stopy czy kolana.

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych badań komputerowych, które pozwalają na stworzenie wirtualnego obrazu stopy.

Stan stopy pozwala ocenić nie tylko jej stan, ale poszczególne odchylenia od normy, co pozwala na właściwe działanie rehabilitacyjne. Nasze wkładki 3d są w stanie przyspieszyć powrót do pełni zdrowa, co jest bardzo ważne podczas trwania rehabilitacji. Nowoczesne wkładki, pozwalają również na odpowiednią stabilizację stopy, co jest bardzo ważne dla naszych klientów. Warto pamiętać, że wykonujemy również indywidualne projekty produktów dla klientów. Nasze produkty zostały docenione między innymi przez Polskie Towarzystwo Ortotyki i Protetyki Narządu Ruchu.

Wyróżnione wkładki 3D

Takie wyróżnienie otrzymaliśmy na międzynarodowych targach, gdzie nasze produkty, spotkały się z uznaniem klientów. Nasze wkładki oferujemy w stosunkowo niskiej cenie, dzięki czemu każdy jest w stanie skorzystać z naszych usług. Wszystkie finalne produkty oferowane przez naszą firmę posiadają niezbędne detale, dzięki czemu korzystają państwo z nowatorskich rozwiązań.

Przy zamówieniu wkładek towar jest wysyłany w ciągu siedmiu dni roboczych, co pozwala nam na realizację dużej ilości zleceń. W naszej firmie posiadamy sztab ludzi, który realizuje poszczególne zlecenia, przy zachowaniu wszystkich norm bezpieczeństwa. Wszystkie wkładki są poddane procesowi frezowania, dzięki czemu całość jest dopasowana do poszczególnego obuwia.


Logo Podolog Lublin

Firma: Ortopodologiczne centrum terapii stóp Joanna Jarmuł

Adres: ul.Matki Teresy z Kalkuty 18a, 20-538 Lublin

Strona www: https://podologialublin.pl

Tagi: podologia lublin, klamra korygująca wrastający paznokieć, wkładki 3D


Udostępnij