Sprzątanie firm z Multires

Sprzątanie firm z Multires

Nasza firma sprzątająca oferuje profesjonalne usługi porządkowe na terenie Warszawy i okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Pracujemy z wykorzystaniem własnego, nowoczesnego sprzętu i własnych środków czystości lub tych dostarczonych nam przez klienta.

Proponujemy usługi takie jak sprzątanie Wawer, Falenica, Konstancin, Otwock, Józefów. Wyręczamy naszych klientów z troski o zachowanie ciągłej czystości w biurach, budynkach i domach. W zależności od lokalu, rodzaju sprzątania i według uznania klienta dobieramy odpowiednią porę dnia oraz personel. Gwarantujemy terminowość oraz wysoką jakość wykonania powierzonych nam zadań przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen.

Sprzątanie różnego typu

W zależności od oczekiwań jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie zarówno bezpośrednio u klienta, jak i w siedzibie naszej firmy. Oprócz sprzątania pomieszczeń zajmujemy się praniem tapicerek i czyszczeniem dywanów oraz wykładzin. Wykorzystujemy tylko najlepsze detergenty i profesjonalny sprzęt. Mamy duże doświadczenie w czyszczeniu wszelkiego rodzaju powierzchni, mebli, dywanów, luster, kaloryferów i tablic informacyjnych.

Jesteśmy także w stanie podpisać umowę na regularne zamiatanie i mycie klatek schodowych, zamiatanie piwnic i garaży oraz mycie okien i drzwi. Realizujemy również sprzątanie poremontowe z czyszczeniem powierzchni specjalnymi kompozycjami, które nie pozostawiają plam. W krótkim czasie przywrócimy czystość w każdym pomieszczeniu. Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce osiągnąć porządek i nieskazitelną czystość.


 Logo Firmy Multires

Firma: Multires

Adres: ul. Mochnackiego 37, 05-480 Karczew

Strona www: https://multires.org.pl

Tagi: sprzątanie Warszawa Falenica, firma sprzątająca Warszawa Falenica, firma sprzątająca Wawer


Udostępnij