Sprzedaż tłumików Gdynia- ile kosztują tłumiki?

Sprzedaż tłumików Gdynia- ile kosztują tłumiki?

Koszt tłumików do samochodów osobowych uzależniony jest od wielu cech i parametrów. Przede wszystkim różnica w cenach zależy od wybrania używanego lub nowego tłumika.

Używane tłumiki mogą być nawet trzykrotnie tańsze, jednak ich jakość z reguły pozostawia wiele do życzenia. Nowe tłumiki to gwarancja, że produkt nie jest zużyty i posłuży nam wiele lat.

Zwykle ceny tłumików w ASO do najpopularniejszych samochodów- np. Fiata Punto, wynoszą około 850 złotych, podczas gdy cena zamienników do Fiata Punto I wynosi odpowiednio od 450 do nawet 150 złotych. Sytuacja ma się podobnie w przypadku Forda Focusa I, gdzie w ASO za tłumik zapłacimy od 400 do 900 złotych.

Sprzedaż tłumików - a może używany? Radzi mechanik Gdynia

Zamienniki kosztują od 300 do 120 złotych. Koszt tłumika końcowego do Opla Astry I w ASO to około 350 złotych, natomiast zamienniki kosztują od 160 do 100 złotych.

Jak widać, różnica cen jest kolosalna i to właśnie ona decyduje o wyborze tłumika. Warto dokładnie przewertować ceny tłumików końcowych do posiadanego pojazdu w punktach prowadzących sprzedaż tłumików.

Gdynia oferuje nam wiele firm, które posiadają konkurencyjne ceny. Wystarczy podać model pojazdu, a sprzedawca poda cenę tłumika oryginalnego oraz ewentualnych zamienników.

Kupno tłumików używanych jest odradzane zarówno przez mechaników, jak i sprzedawców.

Zwykle używane tłumiki są dosyć mocno wyeksploatowane i najlepsze czasy mają już dawno za sobą. Po zamontowaniu w pojeździe mogą generować więcej problemów niż pożytku.

Udostępnij