Eltech-poz - sklep z materiałami elektrycznymi

Firma "Eltech-poz" od lat prowadzi działalność w zakresie sprzedaży maszyn i urządzeń należących do branży przemysłu elektrotechnicznego. Główna siedziba firma znajduje się w Bytkowie. Firma stale się rozwija, poszerzając zakres swej działalności i różnorodność oferowanych produktów. Dlatego też, "Eltech-poz" otworzył również oddział w Szamotułach.

Filia posiada równie ciekawe i bogate wyposażenie. Przedsiębiorstwo oferuje produkty najwyższej jakości, wykonane z trwałych i odpornych na warunki zewnętrzne materiałów. W ofercie firmy znajdują się rozdzielnice podtynkowe, osprzęt elektryczny, oświetlenie oraz automatyka przemysłowa.

Wychodząc klientom na przeciw i reagując na ich potrzeby, firma uruchomiła kolejny dział usługowy. W ramach jego działania, pracownicy zajmują się wykonywaniem usług elektrycznych. W ich zakresie można znaleźć: dokonywanie pomiarów elektrycznych, budowy linii SN oraz NN,  przyłączanie instalacji elektrycznych.

Firma udostępnia klientom możliwość skorzystania z fachowej obsługi, której pomoc jest często nieodłącznym elementem wizyty w sklepie. Dogodna lokalizacja oraz ciekawe rabaty są dodatkowym plusem działającym na korzyść klienta.
Miłym udogodnieniem dla odwiedzających sklep jest wygodny i przestronny parking. Udostępnia on wielu miejsc postojowych. Jeżeli więc rozdzielnice podtynkowe lub osprzęt elektryczny jest tym, czego właśnie poszukujesz, odwiedź sklep "Eltech-poz". Przekonasz się wówczas, że doświadczeni pracownicy firmy pomogą Ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru.


Logo Firmy Eltech Poznań

Firma: Eltech-Poz Sp. z o.o.

Adres: ul. Sportowa 87, 64-500 Szamotuły

Strona www: https://eltech-poznan.pl

Tagi: świetlówki sklep internetowy, rozdzielnice podtynkowe elektro plast, wyłączniki podtynkowe


Udostępnij