Sofa 3 rozkładana, klasyczna wersja tapczanu

Sofa 3 rozkładana, klasyczna wersja tapczanu

Sofa 3 osobowa rozkładana klasyczna to sofa która jeśli chodzi o stylistykę wykonania to jest ona dość podobną do wiekowych wersalek, choć ma też i w sobie trochę tego błysku nowoczesności. Jednym słowem sofa tego typu prezentuje się bardzo dobrze i to nawet wtedy gdy trafi między meble które wyglądają na klasyczne lub nimi są.

No ale taka sofa trzyosobowa rozkładana klasyczna musi też i swoje kosztować, bo przednie części skrajnych podłokietników w tego typu modelach posiadają elementy z drewna, które są detalami ozdobnymi, czyli zwiększają wartość mebla. Dlatego młodzi rodzice mieszkający w niewielkich mieszkankach decydują się na sofę trzyosobową zakupioną w internecie, czyli model o prostokątnym siedzisku, podłokietnikach, o trzech sporych poduszkach pełniących funkcję oparcia. Tego typu sofa może być też modelem narożnym w kształcie litery „L”, ale najważniejszym jest to by sofa ta miała funkcję spania. No bo młodzi rodzice mają tak, że w ich przypadku salon w którym przyjmują gości jest też ich sypialnią. Dlatego 3 osobowa sofa musi być w ich przypadku nowoczesną opcją w której to poduszki są kremowe, a cała reszta brązowa. Może być też i tak, że poduszki i podłokietniki będą kremowymi, a reszta będzie grafitowa.

Sofa 3 osobowa rozkładana klasyczna

Lecz poduszki mogą mieć też kolor żółty, a cała reszta jest w tym przypadku jasno niebieska. Tego typu połączenia kolorów w przypadku nowoczesnej materiałowej tapicerki są czymś normalnym. I jeśli chodzi o opcje zamawiane przez internet, to nie kosztują one zbyt dużo.

Lecz styl nowoczesny dla tych którzy chcą mieć sofę trzyosobową rozkładaną klasyczną jest jedynie opcją na kilka lat. Bo po tym czasie tacy młodzi rodzice inwestują w budowę domu i po jego wykończeniu kupują nowe meble. Z reguły o klasycznym wyglądzie i wprowadzają się do takiego domu. Rzecz jasna taka sofa trzyosobowa rozkładana klasyczna w takim domku prezentuje się idealnie. Ale taka rozkładana sofa nie musi być modelem który ma mechanizm otwierania starego typu. Ona może otwierać się tak jak sofa nowoczesna i gwarantować dokładnie ten sam wygodny dostęp do pojemnika z pościelą.

Wymiary i przeznaczenie

Taka sofa trzyosobowa rozkładana klasyczna to także spore miejsce do spania. Czyli jakieś 200 centymetrów długości i jakieś 150 centymetrów szerokości. To rzecz jasna wystarczająco dużo miejsca dla dwóch typowych dorosłych osób. Lecz tego typu sofa jest nada opcją dla spania dla rodziców. I jeśli mąż jest dość długi, to najlepiej zainwestować w opcję która ma miejsce do spania długie na 220 centymetrów. Lub nawet na 230 centymetrów, bo wtedy można się na takim meblu wyciągać bez obaw. A co najważniejsza taka sofa ma klasyczny, imponujący wygląd.

Udostępnij